14. 10. 2019 – SIMBIOZA GIBA

04.12.2021 | Avtor Renata Pavlovič | Objavljeno v Športni vrtec

V tednu od 14. – 21. oktobra 2019, natančneje v ponedeljek, 14. oktobra, smo skupine otrok, starih od 3-4 let,  Muce, Žabice, Sončki in Ribice sodelovali v projektu SIMBIOZA GIBA, ki ga je sofinanciralo tudi Ministrstvo za zdravje Republike Slovenije.

Na igrišču vrtca smo pripravili gibalne izzive za otroke in starše in se nato podali na pohod. Hvala vsem sodelujočim, da smo skupaj izvedli to medgeneracijsko druženje, za vse generacije po vsej Sloveniji.

Vzgojiteljice tima 3-4 let

Renata, Samo, Katja, Kristina, Zdenka, Maja, Tadeja, Inija, Iva, Helena in Anja.

SIMBIOZA GIBA:

“Uspelo nam je – skupaj smo spisali najbolj uspešno zgodbo o GIBALNI akciji do sedaj! Zbralo se je več kot 440 ponudnikov, ki so na več kot 600-ih lokacijah ponudili možnost izvajanja več kot 2100 razpisanih BREZPLAČNIH aktivnosti za VSE GENERACIJE! Prisotnost je bila v več kot 150-ih občinah po vsej Sloveniji”.