18.6.2024 – ZAKLJUČNA PRIREDITEV ŠPORTNO GIBARNIH PROGRAMOV

19.06.2024 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Ciciban Planinec, Mali sonček, Miška Eli, Pri nas se dogaja, Športni vrtec

V vrtcu vsakodnevno posvečamo veliko pozornosti športno gibalnim dejavnostim. Sodelujemo v številnih projektih povezanih s športom, organiziramo športne aktivnosti, otroci se veliko gibajo na prostem, telovadnici in v bližnji okolici vrtca.

Ob koncu šolskega leta smo pripravili zaključno prireditev gibalnih programov, saj sodelujemo v projektih Mali sonček, Ciciban planinec in Miška Eli, ki poteka pod okriljem Sokolske zveze Slovenije.

Ravnatelj Branko Ambrožič se je zahvalil strokovnim delavcem vrtca za neumorno delo ter za spodbujanje veselja do gibanja, ki je gonilo celostnega razvoja otrok.

Veseli nas, da sta nas ob tej priložnosti obiskala podžupanja Občine Metlika, Anica Kopinič ter predsednik Sokolske zveze Slovenije, Dušan Gerlovič.

Povabilu so se odzvale članice Društva Šole Zdravja Metlika, s predsednico Zdenko Kavčič.

Otroci so prikazali nekaj dejavnosti, ki so jih urili skozi leto.

Prireditev je povezovala Irena Grdešič.

Ob koncu pa so sledile zaslužene nagrade, prav posebna priznanja in medalje.