Decembrske ustvarjalnice

27.06.2022 | Avtor Chandra Devini | Objavljeno v Lisičke

Pozdravljeni starši,
naša skupinica v večjem številu preboleva koze in ostale “zimske” viruse; otroci se menjajo, dejavnosti pa potekajo prilagojeno zmožnostim otrok kot običajno. Skozi igro in slikanice ter pogovore se učimo izražanje prijateljstva in nežnosti, sodelujemo in si pomagamo- učimo se novih besed, prepevamo pesmice medtem ko osvajamo prve samostojne korake k higieni, vedno več govorimo in se veliko gibamo. Pogovarjamo se o zdravju in zdravi prehrani, vedno bolj spoznavamo svojo okolico.
Zadnje tedne smo namenili izdelovanju božične dekoracije- smrekice, na katero so lepili izbrane gumbke, pobarvali so večje škatle za osnovo-podstavek, okrasili smo igralnico in garderobni prostor, poudarek pa imamo na rajanju n praznovanju- učimo se plesa v krogu.
Vsak dan se razgibavamo in telovadimo, ustvarjamo, poslušamo zgodbice in si včasih pogledamo tudi animirane filme na izbrane teme. V prilogi dodajam tekoče slike a tudi tiste, ki smo jih zbirali v zadnjem mesecu, pa jih še niste videli.
Želiva vam zdrav, prijeten december v pričakovanju ,da se nam manjkajoči otroci kmalu pridružijo!