Dobrodošli, spoštovani starši in dragi otroci, v našem vrtcu!

27.06.2022 | Avtor Branko Ambrožič | Objavljeno v Pri nas se dogaja

Prvi dan v novem šolskem letu je vedno nekaj posebnega, vznemirljivega. Otroci in starši se veselite ostalih otrok iz skupine, vseh, ki jih že poznate in previdno pogledujete tudi k tistim, ki so se skupini pridružili na novo. Opazujete in ocenjujete nove odrasle v skupini, hkrati z veseljem pozdravljate že znane obraze. Vse to vznemirjenje ni za zaposlene v vrtcu nič manjše. Tudi mi smo vas nestrpno čakali in smo veseli vsakega posebej. Poleti smo si nabrali novih moči, da bomo z vami lahko preživeli nepozabno leto. Resda se moramo v zadnjih letih prilagajati marsičemu novemu in je včasih vsem skupaj malo težko, ampak mi vemo, da moramo to »breme« nase prevzeti odrasli, zato, da bomo otrokom omogočili najlepše, brezskrbne, polne razigranosti, smeha in veselja, predšolske dni v našem vrtcu. Igra nam bo pot tudi do znanja, ki ga bodo otroci na vseh področjih pridobivali preko celega šolskega leta.

Tudi v tem šolskem letu nas bodo preko leta spremljali ukrepi v zvezi s covid zdravstveno situacijo. Morda jih kdaj ne bomo dobro razumeli, morda jih bomo kdaj z nerazumevanjem sprejemali, vendar pa si v vrtcu vsi želimo, da kakršnekoli nesporazume rešujemo na pravem mestu in s strpno komunikacijo.

Dobrodošli torej vsi, še posebej pa tisti, ki prvič prestopate naš prag. Lepo nam bo skupaj.

 

Ravnatelj,

Branko Ambrožič

 

Metlika, 1.9.2021

Dostopnost