Karantena – oprostitev plačila

20.01.2022 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Obvestila, vabila, Prva stran

Spoštovani straši!

Opažamo, da nam pravočasno ne dostavljajte potrebnih potrdil za oprostitev plačila oskrbnine za vrtec za dneve, ko je otrok v karanteni, ali je zbolel.

Potrebna potrdila za oprostitev plačila:

1. V primeru, ko je otrok v karanteni, morate na spletni povezavi https://e-uprava.gov.si/podrocja/sociala-zdravje-smrt/zdravje/potrdilo-o-karanteni.html izpolniti vlogo, da vam lahko NIJZ izda Izjavo o seznanitvi z napotitvijo v karanteno na domu.
  2. Če je otrok zbolel, nam dostavite pozitivni izvid oz. Potrdilo o prebolelosti.

Naprošamo vas, da nam do konca meseca oz. najkasneje do 3. v mesecu dostavite ustrezna potrdila.

Ko je otrok zbolel oz. je napoten v karanteno na koncu meseca, pa še nimate potrdil, nam prosimo sporočite, da bomo upoštevali pri obračunu. Ustrezna potrdila boste dostavili, ko jih prejmete.

Potrdila lahko pošljete na e-naslov: vrtec.metlika@guest.arnes.si, osebno dostavite v tajništvo vrtca, ali pošljete po navadni pošti.

Staršem, katerih otroci so oproščeni plačila vrtca, ni potrebno dostavljati potrdil.

V izogib nezadovoljstvu in razburjanju iz vaše in tudi naše strani, vas naprošamo, da se držite zgoraj navedenih rokov.

Uprava vrtca