Mesec maj pri Sončkih

08.08.2022 | Avtor Darja Govednik | Objavljeno v Sončki

Prihranili smo sadiko bazilike in jo posadili na naš vrtiček. Nekajkrat smo jo zalili, drugače pa se je v družbi korenja dobro znašla in lepo raste. Kmalu jo bomo lahko uporabili kot dodatek k paradižnikovi solati.

Vsak dan smo si v zgodnjem dopoldnevu privoščili igro na našem igrišču.

Gospa Saša iz ZD Metlika nam je s svojo Bibi pokazala, kako si pravilno umivamo zobke.

Kako si pravilno umivamo roke, so si otroci najlažje zapomnili s pomočjo besedila o traktorju in spravilu krme.

Ob praznovanju obletnice vrtca ste imeli priložnost pogledati tudi razstavo igrač, ki jih sami v vrtcu pripravimo za otroke. V delavnici pa ste z otrokom lahko izdelali mali instrument iz odsluženih cd-jev.

Obiskala nas je gospa policistka in nam povedala, kako se naj kot skupina otrok obnašamo v prometu.

Dostopnost