OBVESTILO OB VPISU OTROK V OTROŠKI VRTEC METLIKA

18.10.2021 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Obvestila, vabila

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da glede na nastale razmere v RS Sloveniji, podaljšujemo vpis novincev v Otroški vrtec Metlika za šolsko leto 2020/21.

Vloge sprejemamo do 31. 3. 2020. Vloge lahko nemoteno pošiljate po navadni pošti ali skenirano vlogo pošljete na e-naslov: mateja.hlebec@vrtec-metlika.si.

Vpisni list je dosegljiv na spletni povezavi: https://www.vrtec-metlika.si/koticek-za-starse/obrazci/.

Otroke od 11. meseca do 5. leta starosti lahko vpišete v DNEVNI PROGRAM prvega in drugega starostnega obdobja .

Čas bivanja otrok v vrtcu je največ 9 ur dnevno upoštevaje odpiralni čas vrtca, ki je od 5.30 do 16.30 ure.

Vloge, ki ste jih že oddali, so evidentirane in bodo obravnavane istočasno s prijavami na ta razpis.

Pisna obvestila o vključitvi v vrtec boste prejeli do konca junija 2020.

Staršem posebej priporočamo vpis otrok starih pet let, ki bodo v šolskem letu 2021/22 obiskovali 1. razred devetletne OŠ. Izkušnje kažejo, da otroci, ki so vključeni v organizirano predšolsko varstvo, hitreje in manj stresno premostijo težave ob vključitvi  v šolo.

Uprava vrtca