OBVESTILO O POJAVU OKUŽBE

25.06.2022 | Avtor Iva Plut | Objavljeno v Obvestila, vabila

Spoštovani starši!

 

Obveščamo Vas, da se je v Otroškem vrtcu Metlika pojavila okužba s koronavirusom pri dveh strokovnih delavkah, ki jima je odrejena karantena. Prav tako je karantena odrejena strokovni delavki ter otrokom, ki so bili v stiku z okuženo osebo.

 

Prijazno Vas prosimo, da v naslednjih dneh opazujete zdravstveno stanje otrok. Če se v tem času pri otroku pojavijo simptomi ali znaki covid – 19 (slabo počutje, prehladni znaki, kašelj, vročina, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, izguba vonja in / ali okusa, bolečine v žrelu …), ostanite doma in pokličite osebnega ali dežurnega zdravnika, kjer boste prejeli nadaljnja navodila. V vrtec pripeljite le zdrave otroke, ki varstvo nujno potrebujejo in sta oba starša zaposlena. Potrdila delodajalcev, s katerimi se izkaže potreba po nujnem varstvu otrok,  so obvezna.

 

 

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Dostopnost