Planinska interesna dejavnost

27.06.2022 | Avtor Antonija Stankovič | Objavljeno v Ciciban Planinec, Zvezdice

V jesenskem času smo se z otroki iz planinske interesne dejavnosti popoldan odpravili na pohod po Urbanovi poti. Za varnost in družbo se je z nami odpravila tudi vzgojiteljica Anica.

Za priprave na pohod so se otroci seznanili z markacijo in zemljevidom. Že na začetku poti so otroci opazili rdečo markacijo, katere so nato spremljali po celi poti. Opazili pa so tudi modro markacijo, ki pomeni označevanje gorsko kolesarskih poti. Videli so konje, nabirali kostanj in hrastove šiške, opazovali okolico in se veselili, predvsem pa zelo dobro hodili, kot pravi planinci. Na koncu so se okrepčali z vsem, kar je bilo v nahrbtnikih.

Komaj čakamo na naslednji zimski pohod.

Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled spodaj vpišite svoje geslo:

Dostopnost