Pozdravčki od doma 2. del

24.07.2021 | Avtor Antonija Stankovič | Objavljeno v Muce

Pa pošiljamo še nekaj pozdravčkov:

Od Aurore, ki je skupaj z mamico delala piškote.

Od Zale, ki skupaj s sestrico rada gleda pravljice in pogreša vrtec.

Od Zoje, ki doma ustvarja, zlaga puzzle, se uči abecede in vadi črke, saj pravi, da jih mora znati, da bo šla lahko v šolo (čeprav pogreša tudi vrtec) 🙂 . Komaj tudi čaka, da bo spet zapadel sneg, da se bo lahko spet sankala.

Od Nike Malešič, ki je bila zelo vesela, ko je zapadel sneg.  Obiskala je tudi knjižnico. Pa smrečico so doma tudi že okrasili.

Pozdravlja nas tudi Jaka, ki doma rad ustvarja medalje in srčke iz perlic, bratcu Vidu pridno bere in se z njim veliko igra in veliko časa preživi zunaj.  Imeli so tudi koline, pri katerih je bil Jaka glavni pomočnik :),

Pia pa se veliko giblje zunaj na svežem zraku, rada se vozi s poganjalcem, hodi na sprehode, uživala je tudi na snegu.  Včasih pobriše mizo in pomaga pri drugih opravilih v kuhinji. Rada riše črte in zvečer gleda risanke.

Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled spodaj vpišite svoje geslo:

 

 

Dostopnost