Predšolski otroci zaključili šolsko leto – HURA POČITNICE!

01.07.2024 | Avtor Renata Pavlovič | Objavljeno v Pri nas se dogaja

Otroci skupin GASILCI, JEŽKI in PALČKI so se od vrtca poslovili s skupnim programom. Nato je sledil zaključek po skupinah in prosto na igrišču vrtca. Poslovilne besede sta podala tudi ravnatelj Branko Ambrožič in pomočnica ravnatelja Mateja Hlebec. Hvala Ireni Grdešič za povezovanje programa in vsem staršem za udeležbo na zaključnem dogodku, ko otroci zapuščajo vrtec.

Vsem skupaj želimo veliko lepih spominov iz vrtca in še lepši prehod na nove dogodivščine v šolske klopi.

Vzgojiteljice in vzgojitelj GASILCEV, JEŽKOV in PALČKOV:

– Rok, Vilma, Andreja, Natalija, Teja, Snježana, Suzana, Dajana, Renata in Inija –

 

 

“CICI MATURANTI SREČNO NAPREJ”!

    

Dostopnost