Vadbena ura – poligon in igre z žogo

22.05.2022 | Avtor Chandra Devini | Objavljeno v Lisičke, Mali sonček, Metuljčki, Miška Eli, Ribice, Športni vrtec, Utrinki iz igralnic, Zajčki

V okviru timskega sodelovanja smo pripravili vadbeno uro poligona za starosto skupino 2- 3 let v naši športni dvorani, katere se otroci vedno razveselijo, saj jim omogoča večji varen prostor za gibanje, ki je v tem starostnem obdobju še kako pomembno. Po uvodnem ogrevanju skozi različne igre so otroci  z veseljem in veliko motivacijo sodelovali v premagovanju mehkih ovir, izvajanju plazenja skozi tunel, plezanja na blazine ter poskakovanja ter v večini sodelovali tudi pri igrah z žogo, kjer so imeli  možnost metanja  različnih žogic na 3 različne ravnine –  cilje.

Sodelovale smo vzgojiteljice in pomočnice skupin Lisičke, Ribice, Zajčki in  Metuljčki, več pa si oglejte še v slikovni podobi.

 

Dostopnost