ZAKLJUČEK ŠPORTNIH DEJAVNOSTI

25.06.2022 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Ciciban Planinec, Mali sonček, Miška Eli, Pri nas se dogaja, Prva stran, Športni vrtec

V Otroškem vrtcu Metlika namenjamo veliko pozornost gibalnemu razvoju otrok. Strokovni delavci v oddelkih skozi celo leto pripravljajo pestre in bogate gibalne dejavnosti. Vključeni smo v športna programa Mali sonček in Miška Eli, ponujamo obogatitveno dejavnost Ciciban planinec, tečaj rolanja in plavanja, ter še in še.

Ob koncu šolskega leta smo pripravili zaključno prireditev, kjer so otroci in strokovni delavci predstavili delček aktivnosti, ki so jih usvojili skozi celo leto.

Voditeljici: Andreja Rahija in Jožica Veselič z vrtčevsko maskoto Metko

Vse zbrane je nagovoril ravnatelj Branko Ambrožič.

Ježki in Palčki so predstavili gibalno – rajalni igri Repke lovit in Mačke in miši

Tečaj rolanja

Občina Metlika vseskozi podpira športne in ostale dejavnosti v vrtcu. Župan Darko Zevnik je zbranim čestital za trud in neumorno delo.

Skupina Čebelice in pesem Kolo (predstavitev vožnje s kolesom).

Vzgojiteljica Antonija je predstavila opremo in aktivnosti CICI PLANINCA.

Akrobatska skupina OŠ Podzemelj pod vodstvom ravnateljice Marine Vorkapić je predstavila delček akrobatskih veščin.

Prireditve se je udeležila ga. Estera, predstavnica Sokolske zveze Sloevnija.

Na koncu je sledila podelitev zasluženih priznanj in medalj.