Zimski pohod

22.05.2022 | Avtor Antonija Stankovič | Objavljeno v Ciciban Planinec, Mali sonček, Nerazvrščeno, Športni vrtec, Zvezdice

V sredo smo se odpravili na zimski pohod skupaj s prijatelji iz skupine Slončki. Pot nas je vodila čez Vejer do Kometa, nato pa smo zavili pod mostiček. Med hojo smo poslušali ptičje petje, opazili zvončke, ki so rasli na bregu, opazovali potok Obrh in dve rački v njem. Vrane so krožile nad nami in krakale, ker smo zmotili njihov mir. Šli smo mimo Metliške ali Kaburove jame, nato pa po hribu. Na vrhu se je kar naenkrat pred nami odprl pogled na Metliko. Prečkali smo potok Obrh čez mostiček in potem je prišla na vrsto malica. Po dolgi hoji je seveda prav prišla! Potem pa še malo igre in veselja in smo se odpravili nazaj v vrtec. Na pohodu nam je bilo lepo in prav nikogar niso bolele noge.

Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled spodaj vpišite svoje geslo:

Dostopnost