ZVEZDICE: MOJA NAJLJUBŠA NAMIZNA IGRA

18.05.2021 | Avtor Anica Nemanič | Objavljeno v Zvezdice

MOJA NAJLJUBŠA NAMIZNA IGRA

Otroci pri zvezdicah se zelo radi igrajo namizne igre Spomin, Človek ne jezi se, Črnega Petra, Domine, v zadnjem času pa tudi karte Enka in igro Šah.

Pripovedovali so, katera je njihova najljubša:

JANEZ P: karte Enka.

RUDI: Šah.

ANJA: Sestavljanke: tekmovanje, kdo hitreje sestavi.

ŽIGA: Enka in Spomin.

ARSLAN: Šah.

LOVRO: Enka.

ROK: Duma z žogico.

JAKOB: Človek, ne jezi se.

ERIK G: Enka.

ELENA: Puzzle zlagat mi je najlepše.

ERIK K: Vse namizne igre.

KRISTJAN: Šah.

LIA: Spomin.

TINKARA: Šah, pa Enka.

IZIDOR: Meni je najljubša Človek ne jezi se.

NACE: Nogomet; kjer so strici pobarvani na palčkah.

POLONA: Ena, enka zvečer, ko gremo spat, se igramo.

JULIJA: Moj spomin Samorogi.

JURE: V gasilskem domu je ena miza, pa se gor igraš z žogico in strički, ki so na palčkah.

V preteklem tednu smo imeli tudi »domačo nalogo«: Jutri, v petek lahko prineseš v vrtec igro, ki se jo igraš doma.

Pet otrok je v petek prineslo svoje namizne igre, igrali pa smo se nekaj časa vsi, saj imamo tudi v vrtcu veliko različnih iger, le odraslih soigralcev običajno zmanjka in takrat igra hitro izgubi na motivaciji.

Povabljeni vsi, da izkoristite priložnost tudi doma za skupno druženje. Mogoče zvečer ugasnete vse motilce in skupaj vržete karte ali kocko, mogoče Šah ali Špano,…