Zvezdice vam voščimo vesele praznike

04.08.2021 | Avtor Anica Nemanič | Objavljeno v Zvezdice

Človek ne zna voščiti toliko želja,
kot jih more uslišati življenje!
Preproste stvari,

majhne pozornosti delajo čudeže.
Naj jih bo čim več!

Vesel Božič in vse leto 2021!

Otroci, ki obiskujejo tudi v teh dneh vrtec, so zaželeli vam, ki ste doma:

ANJA: Da ste zdravi in da ne bi zboleli.

KRISTJAN: Da bi se čimprej videli v vrtcu.

ERIK K: Da bi čimprej dobili darila od Božička, zato mu morate narisati risbice.

TIN: Da bi bilo konec korone, da bi postavili duma jaslice, pa lučke in da bi vsi zrasli.

LIA: Da boste ves čas duma z atkom in mamico, vam želim.

ŽIGA: Ja vam želim, da čimprej postavite smrečico in imate najlepše praznike.

JULIJA: Da bi vsi prišli čimprej v vrtec.

Kaj vam je te dni najbolj zanimivo v vrtcu?

LIA: najlepše mi je, da spim na hiški, pa barvanje in risanje s čopiči.

KRISTJAN: Ko se z Žigatom igramo s kockami in delamo stroje, pa ko se igram v kotičku dom.

TIN: Ko barvam, ko ustvarjam. Rad se z Erikom igram, pa s Kristjanom in Žigatom. Igramo Ferdotov Človek ne jezi se, ko potujemo med skalami.

ERIK: Lepo mi je spat na hiški, gasilske lego kocke zlagat, lepo mi je barvat in igrat se lopove.

JULIJA: Rada se igram v kotičku in gor na hiški, barvam s čopiči, sestavljam zlaganke Cofko Cof in Levčke.

ANJA: Meni je blo lepo, ko sem Snježani pomagala smrečico postavljat, pa okraševat. Pa škratke delat, pa za na okna snežinke izrezovat.

ŽIGA: Rad se igram, ko je kdo v kotičku dom in mu pomagam hišo popravit. Lepo se mi je tudi s Kristjanom igrat in z Anjo. Lepo mi je tudi, ko gledamo čez okno na naše igrišče majstre, ki nam delajo nove plošče. Lepo mi je tudi prah brisat in vse pomagat delat.

Otroci, ki so v vrtcu, so si zaželeli tudi:

TIN: Z mano bi se z zelenimi avti igrali Rudi in Janez Kambič, Izidor in še Gašper.

ERIK K: S kamijoni bi se lahko igrali z mano Jure, Tinkara, Jakob, in Elena, in Rok, pa še Lovro in Janez Pezdirec.

JULIJA: Elena in Iris bi lahko pršle, ko bo moj rojstni dan.

ANJA: Jaz želim Poloni, Nacetu in Eriku Grudnu, da naredijo lepe voščilnice.

KRISTJAN: Z Erikom Grudnom bi se rad igral s konstruktorjem.

ŽIGA: Želim si, da bi se lahko igral z Arslanom in Denisom s kockami, ko pridejo v vrtec.

LIA: Pogrešam Izidorja in Rudija. Z njimi bi se igrala.