2. – 8.10.2023 – Teden otroka

03.10.2023 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Pri nas se dogaja

V ponedeljek, 2.10.2023, se je pričel letošnji teden otroka pod sloganom “ZAKAJI in ZATOJI RADOVEDNOSTI”.

Radovednost pomeni zanimanje za različne stvari. Vodi nas k odkrivanju sveta okoli nas in raziskovanju znanja. Ko smo radovedni, se “aktiviramo” in začnemo raziskovati tisto, kar nas zanima. Z radovednostjo napredujemo, prihajamo do novega znanja, novih izkušenj in spoznanj.

Društvo prijateljev mladine Metlika je za vrtčevske otroke pripravilo čudovit uvod v teden otroka z glasbeno predstavo Zakaj ljubezen vedno zmaga? S pesmimi je otroke razveselila in malce razgibala pevka in animatorka Andreja Zupančič.

Ob začetku je otroke pozdravila dolgoletna predsednica društva DPM Metlika, ga. Vladka Škof.

V vrtcu se bodo skozi ves teden dogajale zelo pestre in zanimive vsebine. Vabljeni k spremljanju oglasnih desk in ogledu prispevkov na spletni strani vrtca.