Uvodni pozdrav

Prisrčno vas pozdravljam na začetku novega šolskega leta v našem vrtcu. Po poletnih počitnicah, polnih sonca, igre in sprostitve, je čas, da se ponovno srečamo v naših igralnicah, kjer nas čakajo nove dogodivščine, nova znanja in nova prijateljstva.

Za nekatere izmed vas je to prvi korak v svet vrtca, za druge pa že poznana pot, na kateri bomo skupaj rastli, se učili in se zabavali. V vrtcu bomo ustvarjali prijetno in spodbudno okolje, kjer bo vsak otrok lahko izražal svojo radovednost, razvijal svoje talente in se počutil varno in sprejeto.

Dragi starši, hvala vam za zaupanje, ki nam ga izkazujete, ko nam predajate svoje največje zaklade – vaše otroke. Zavedamo se odgovornosti, ki jo nosimo, in vam zagotavljamo, da bomo skupaj z vami gradili mostove sodelovanja in razumevanja, da bo prehod iz družinskega okolja v vrtec za vaše otroke čim bolj prijeten.

Naj bo to šolsko leto prepleteno z veseljem, igro in učenjem.

Veselimo se vseh trenutkov, ki jih bomo preživeli skupaj, in naj bo leto, ki je pred nami, za vse nas nepozabno!

Srečno in uspešno šolsko leto vsem skupaj!

Branko Ambrožič, ravnatelj