Uvodni pozdrav

Spoštovani starši,

zgolj nekaj ur nas še loči od trenutka, ko bomo zakorakali v novo šolsko leto, ki bo zagotovo nekoliko drugačno od vseh prejšnjih. Čeprav smo že v počitniških dneh usvajali nov način skrbi za naše zdravje in ugotavljali, da zmoremo odlično delovati tudi tako, bo predvsem za novinčke in njihove starše to novost.

Predvsem nam je vsem skupaj pomembno, da ohranjamo naše največje bogastvo – zdravje. Zato se bomo ravnali po navodilih NIJZ in z veliko mero zdravega razuma zagotovili, da bodo vaši otroci ter naši delavci varni v vrtčevskem okolju, vi pa ob tem brez skrbi na delovnem mestu. S skupnimi močmi bomo kos vsem izzivom, ki nam jih prinaša življenje.

Trudili se bomo, da  bodo  otroci tudi v tem šolskem letu doživeli obilo prijetnih in zabavnih trenutkov ob igri in učenju preko nje, ki jim bodo ostali še dolgo v spominu.

Da bodo otroci v vrtec hodili zato, ker želijo in ne zato, ker morajo.

Dobrodošli!

Branko Ambrožič