Dan odprtih vrat na Kmetijski šoli Grm Novo mesto

25.10.2023 | Avtor Renata Pavlovič | Objavljeno v Pri nas se dogaja

Najstarejše skupine otrok JEŽKI, PALČKI, GASILCI in KRTKI smo se, 19. oktobra 2023, na Kmetijski šoli Grm, udeležili DNEVA ODPRTIH VRAT. Slogan letošnjega dne odprtih vrat se je glasil Ali vemo, kaj jemo? 

Z otroki smo si ogledali del šolskih prostorov, imeli smo možnost ogleda razstav in raznih praktičnih prikazov. Sprehodili smo se mimo razstav s področja biotehnologije, naravovarstva, kmetijstva, hortikulture in živilstva. Ogledali smo si šolsko posestvo, živali in kmetijsko mehanizacijo. Otroci so si v šolski knjižnici ogledali gledališko predstavo z naslovom Lonček kuhaj.

Nekaj kratkih foto utrinkov.

Več doživetih pa imajo tudi otroci …

 

Vzgojiteljice starostnega tima 5-6 let

Dostopnost