Interesne dejavnosti – prijava

18.10.2021 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Obvestila, vabila

Spoštovani starši!

V vrtčevskem letu 2021/22 ponujamo vašim otrokom pestre in zanimive interesne dejavnosti. Namenjene so otrokom od 3 – 6 leta starosti. Z izvajanem le-teh bomo pričeli predvidoma v mesecu oktobru.

Priporočamo, da se o vsebini in poteku dejavnosti pogovorite z otrokom in ga vpišete na podlagi njegovega izraženega interesa. Otrok naj ne obiskuje več kot ene dejavnosti. Če otrok ne bo vpisan na nobeno izmed ponujenih dejavnosti, nič narobe, saj so vsakodnevno ponujene dejavnosti zelo pestre, raznolike in v njih se prepletajo vsa  področja kurikuluma.

Vpis bo potekal od ponedeljka, 20. 9. 2021. Vpisni listi bodo izobešeni na oglasni deski pri vhodu D.

Vabljeni.                                                                                                                                                       Uprava vrtca