Izlet z avtobusom

14.09.2023 | Avtor Kristina Kordič | Objavljeno v Muce, Žabice

Tu, tu, tu po cesti,
trikrat naokrog,
avtobus nas pelje
k teti v zali log.

In res smo se Muce in Žabice odpravili na izlet z avtobusom, kjer nas je pot popeljala do Otoka. A tam še eno prevozno sredstvo – letalo. “A zdaj se bomo pa še z letalom peljali?” No, za veselje otrok to ni bilo potrebno, saj so se zabavali tudi pod njim.

Pot naprej nas je vodila do vasi Otok, ki biva ob naši reki Kolpi. Tam nas je odprtih rok sprejela mamica Katja iz skupine Žabic in nas povabila na njihovo zunanje igrišče. Otroci so imeli čas za malico, igro, nato pa smo se odpravili nazaj proti vrtcu.

Nazaj smo prišli utrujeni, a polni vtisov lepega dneva.

Hvala gospe Katji za povabilo in prijaznost!

Lepo vas pozdravljamo vzgojiteljice, Muce in Žabice

Dostopnost