Jesenske počitnice – Razporeditev otrok

27.10.2023 | Avtor Mateja Hlebec | Objavljeno v Obvestila, vabila

Spoštovani starši!

V času jesenskih počitnic bodo zaradi zmanjšanega števila otroci bivali po malce drugačnih razporedih.

Skupina GASILCI bo bivala v rumenem delu vrtca. Prizidek bo cel teden zaprt. Otroci skupin MUCE in ŽABICE bod bivali v rumenem delu vrtca (vhod D).

V ponedeljek, 30.10.2023, bosta odprta vhod B (jasli) in vhod D (rumeni del vrtca).

Otroci skupin Polžki, Pikapolonice in Miške bodo bivali v igralnici Polžki.

Otroci skupin Zajčki, Metuljčki, Ribice, Lisičke in Sončki bodo bivali v igralnici Pikapolonice.

Otroci skupin Muce in Žabice in ostalih skupin bodo bivali v igralnicah Slončki, Medvedki in Zvezdice.

V četrtek, 2.11.2023 in petek, 3.11.2023, bodo odprti vsi deli vrtca, razen prizidek (vhod A).

Otroci skupine Miške bivajo v igralnici Polžki in Pikapolonice.

Otroci skupine Sončki bivajo v srednjem delu vrtca (vhod C).

Otroci skupin Muce, Žabice in Gasilci bivajo v rumenem delu vrtca (vhod D).

Naprošamo vas, da vzamete nahrbtnike in copate otrok domov in jih naslednji teden prinesete s sabo, kjer bodo bivali vaši otroci.