Pohod na Veselico

23.09.2022 | Avtor Petra | Objavljeno v Ježki

V sredo smo po zajtrku pripravili nahrbtnike: vanje smo zložili plastenke z vodo, plastične lončke, posode z narezanimi jabolki, nekaj piškotov, prvo pomoč, robčke in še kakšno malenkost. Obuli smo pohodno obutev in se odpravili na pot. Čez Štuparjev travnik, dvakrat pod železniško progo, čez Čurile in Vinogradniško cesto v hrib do gostišča na Veselici. Tudi Klek smo videli.

Čez polja      Čez polja in travnike    Skoraj na cilju

Klek na obzorju      Na Veselici     Malica

Po sadni malici smo za energijo pojedli piškot in košček čokolade. Do vrtca smo se odpravili po drugi poti – čez vinograde, mimo šole, v katero bodo že čez slabo leto hodili zdajšnji Ježki.

Malica     Malica      Malica

Lovljenje     razgled na Metliko     Še skupinska slika

Čokolada za energijo     Zdaj pa nazaj v vrtec     Dol gre lažje

Imeli smo se lepo!

Dostopnost