Skrb za ptičke

22.05.2022 | Avtor Antonija Stankovič | Objavljeno v Ekošola, Zvezdice

Čeprav snega ni, pa v mrzlem vremenu poskrbimo za ptičke. Prosili smo hišnika Toneta, da nam je pred igralnico postavil ptičjo hišico. Rok je veselo prinesel v vrtec semena.

Skupaj z dijakinjo Manco, ki je bila te dni v naši skupini, smo več dni opazovali, če bodo ptičke priletele, pa ni bilo nič. Niti semen niso pojedle. Premišljevali smo in ugotovili, da pticam prav gotovo ni všeč prostor, kjer je stala ptičja hišica. Ptice imajo rade v bližini drevo, kamor se usedejo. Morda pa smo bili tudi mi preveč glasni in so se ptičke ustrašile. Hišnik nam je hišico prestavil blizu smrek, mi pa smo z veseljem ugotovili, da so ptice semena pojedle :). Škoda, ker jih ne moremo opazovati skozi okno igralnice.

Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled spodaj vpišite svoje geslo:

Dostopnost