Vrtec znova nagrajen za – NAJ ŠPORTNI VRTEC 2022-2023

01.10.2023 | Avtor Renata Pavlovič | Objavljeno v Mali sonček, Miška Eli, Pri nas se dogaja, Športni vrtec, Zdravje v vrtcu

Otroški vrtec Metlika je za preteklo šolsko leto 2022/2023 znova prejel ZLATO PRIZNANJE na nagradnem natečaju “NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC 2023”.

Slavnostna podelitev priznanj je potekala na OŠ Brežice, v četrtek, 28. 9. 2023.

Hvala vsem skupaj, saj smo za vnovično zlato priznanje in dobro skupno sodelovanje zasluženi prav vsi – otroci, strokovni delavci, vodstvo vrtca in starši.

Čez leto so se otroci urili in preizkušali v različnih gibalno-športnih izzivih, ki jih za njih pripravljamo. Tudi v tem letu GIBANJE ostane prednostna naloga vrtca, hkrati pa vabimo starše, da zopet sodelujete z nami in otroke spodbujate v gibalno – športnih izzivih različnih prireditev.

Skupaj zmoremo veliko!

Kolektiv Otroškega vrtca Metlika