Obisk eko kmetije
Odpravili smo se v Čurile na eko kmetijo. Pot nas je vodila mimo potoka, čez mostiček, po hribu, čez travnike, pašnike… Opazovali smo naravo in dobro hodili, saj smo že pravi planinci. Ko smo prispeli do kmetije, smo se najprej okrepčali z domačim pecivom in sokom.
Na kmetiji smo opazovali male piščančke in kokoške. Videli smo tudi krave, bike in teličke na paši ter njihov hlev. Ogledali smo si tudi velik traktor. Bilo je zelo zanimivo.
Zahvaljujemo se Darji in Tonetu za prijazno povabilo.