Cici vesela šola

12.01.2017 | Avtor Gregor | Objavljeno v Cici vesela šola

Vsak mesec obravnava zanimivo, premišljeno izbrano temo. Širi znanje na področju kulturne oziroma estetske vzgoje, socialnega učenja, družboslovja, naravoslovja, tehnike …

Prispevki so napisani jasno, zabavno in poljudno, spremljajo jih nazorne ilustracije in fotografije. Vsebine pripravljajo strokovnjaki. Rubrika je  v Cicidoju metodično prilagojena predšolskim otrokom, v Cicibanu pa učencem prvega triletja. Vsaka tema je dopolnjena s seznamom strokovnih in leposlovnih del z določenega področja, ki ga na spletnih straneh pripravlja knjižničarka. Številne teme so dopolnjene tudi z učnimi pripravami uspešnih praktikov, ki jih objavljamo na spletnih straneh naših revij.

Ob koncu šolskega leta otroci preverijo svoje znanje na ciciveselošolskem dnevu, na katerem rešujejo zabavne vprašalnike.

Dostopnost