Udeleženi na festivalu kamišibaja

V soboto, 6. aprila je v knjižnici Črnomelj potekal že 9. festival kamišibaja v Beli krajini. Ponosni smo, da so se ga udeležili otroci skupine GASILCI: Oskar Zvonkovič, Mia Vukčevič, David Goleš, Olivia Brajkovič in Nadja Strahinić, pod mentorstvom Vilme Štraus. Vzgojiteljica Vilma Štraus se je predstavila tudi sama. Več si lahko preberete na povezavi: https://www.radio-odeon.com/novice/9-festival-kamisibaja-v-beli-krajini/ ČESTITAMO!

8.4.2024 – Svetovni dan Romov

8. aprila obeležujemo svetovni dan Romov. Na ta dan so leta 1971 v Londonu na prvem svetovnem kongresu Romov uradno sprejeli ime Romi za vse pripadnike tega naroda. (več …)

8.4.2024 – Prve osnove rolanja

V tem tednu smo v predšolski skupini GASILCI pričeli z navajanjem otrok na prve osnove rolanja. April nas razvaja s prelepim vremenom ter toplimi sončnimi žarki. (več …)